شیوه های پرداخت وجه محصول انتخاب و ثبت شده

 اطلاعات مربوط به شیوه های پرداخت هزینه محصول

 

پرداخت نقدی در محل تحویل

شیوه های پرداخت وجه محصول خریداری شده توسط مشتریان گرامی در حال حاضر از طریق پرداخت در محل و درب منزل میباشد به صورتی که هنگام خرید محصول از طریق سایت و یا ثبت سفارش از طریق تماس تلفنی ، اینستاگرام ، واتس آپ و یا سایر روش ها هیچ وجه و یا بیعانه ای از خریدار دریافت نمیگردد و خریداران بعد از دریافت محصول درب منزل مبلغ محصول را به نماینده و باربر محصول و یا به حساب بانکی انتقال میدهد . با این روش پرداخت مشتریان عزیز با خیال راحت و بسیار ایمن وجه محصول را بعد از مشاهده درب منزل پرداخت مینمایند و خیال مشتریان از بابت عدم دریافت محصول و یا دریافت محصول اشتباهی و از دست رفتن پول و بیعانه راحت خواد شد و خرید مطمئنی را از فروشگاه اینترنتی اکتیو کالا خواهند داشت.

شیوه پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی و یاپرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد.

هزینه ارسال کالا

هزینه ارسال و باربری کالا نیز از طریق تماس با خریدار اطلاع رسانی میشود. مبلغ محصول و هزینه ارسال در محل تحویل کالا دریافت خواهد شد . همچنین کالاهای خریداری شده دارای گارنتی معتبر نیکان سرویس میباشند .

پرداخت آنلاین

بعد از انتخاب محصول و افزودن به سبد خرید در صفحه پرداخت به وسیله تمامی کارت های عضو شبکه شتاپ و از طریق درگاه پرداخت امکان ثبت سفارش وجود دارد.